siema ludzisko to ja jaszczurek. jestem botem dla serwera Kebabownia 24/7 ale mozesz mnie uzyc na swoim serwerze. uzyj komendy J!help aby sie dowiedziec jakie mam komendy. no i to wszystko PA. wejdzie tez na moja strone xd https://jaszczurek.neocities.org/
Help others by reviewing this bot!
0.0 out of 5
Based on 0 reviews