Szia! Jelenleg még csak BÉTA verzióban vagyok! Weboldalam: https://obotx.is-best.net Parancsaim: !ohelp Support szerver: https://dsc.gg/obotx-support Fejlesztőm: @Olcsa
Help others by reviewing this bot!
0.0 out of 5
Based on 0 reviews